Tõnis Niinemets start-up comedy ÄMBRISSE ASTUMISE AJASTU

Tõnis Niinemets start-up comedy ÄMBRISSE ASTUMISE AJASTU

Meie võime Niinemetsa etendusi lõputult kiita, kuid kõige ausam tagasiside tuleb siiski publikult! Vaata, mida arvavad inimesed etenduse järgselt, saalist välja tulles.

Kõik peavad kuskilt alustama! Tõnis Niinemets alustas koos POINTIGA siit!
Start-up ehk esimesed sammud.
Esimesed suured teemad ja start-up maailma asutamine koos publikuga!
Vaata, kas Tõnis on juba oma esimeses materjalis sama tugeva haardega nagu täna?

Tõnis Niinemets on noor, andekas, ülimalt mitmekülgne ja võimekas näitleja. On täiesti normaalne, kui see tuleb teie jaoks üllatusena ja te ei ole teda teatrilaval näinud, sest enamus eestlasi ei ole Von Krahli teatris käinud? Start-up Comedy ei ole kogemata valesti kirjutatud stand-up komöödia? Start-up Comedy on uus, värske, naljakas, terav, tihe, ootamatu, põhjalik, innovatiivne ja üliäge suund huumoris. See on otsing, ambitsioon, idee ja kompromissitu lahendus. Start-up Comedy ei paku klišeesid ja vanu kulunud nalju? Sorry!

ÄMBRISSE ASTUMISE AJASTU etendustel räägib Tõnis Niinemets kõige teravamatest teemadest, mis meie ümber pead tõstavad. Ta räägib riigist, meediast, majandusest, trendidest ja iseolemise olematusest. Ta räägib feilimisest ja sellest mitte välja tegemisest. Ta käsitleb ühiskondlikult ja globaalselt olulisi küsimusi. Juhib tähelepanu kitsaskohtadele ja absurdsusele meie igapäevaelus, inimestevahelises suhtluses ja inforuumis. Ta küsib kuidas sünnib uus normaalsus ja kas kõik uus on normaalne?
Seda materjali luues peab Tõnis nõu oma ala tippudega! Kui Sa tahad naerda, tule etendustele! Kui Sa tahad pärast etendust kuuldu üle mõelda, tule etendustele! Kui sa tahad, et Eesti esimene start-up comedy lendaks kõrgelt, tule etendustele!

Üldine info

Aasta: 2017

Laval: Tõnis Niinemets

Lava taga: Tõnis Niinemets, Kertu Moppel, Karl Kermes, Birgit Kermes, Mihkel Uba, Petri Parrik